Tüp Bebek Fiyatları

Tüp bebek fiyatları konusunda, çok fazla çeşitli bilgi olmasına rağmen, öncelikle bilinmelidir ki, tüp bebek fiyatları anne ve baba adayının, özellikle de anne adayının medikal ve tıbbi durumu ile ilgilidir.

 

Bilindiği gibi tüp bebek fiyatları, çeşitli kurumlarda farklılık gösterdiği gibi, aynı merkez içerisinde bile hastadan hastaya farklılık gösterebilir.

Tüp bebek fiyatlarındaki temel belireyici unsurar şunlardır:

  1. Annenin sağlık durumu: Anne, kaç yaşında, yumurta kalitesi ne durumda, kilosu nedir, bir bebeğin taınması ve tutması için grekli koşullara sahip mi?
  2. Babanın sağlık durumu: babanın sperm kalitesi ne durumda, eterli sayıda ileri hızlı hareketli spermler mevcut mu?
  3. Klinik şartları, hastane şartları: tüp bebek merkezleri, kendi artları dahilinde fiyatlarında farklılıklar göstermektedir.
  4. Tahlillr: Tüp bebek yöntemine başlamadan önce, birçok tüp bebek uzmanının istediği bir takım tahliller mevcuttur. Kan tahlilleri ve rahim filmi gibi unsurların yanı sıra yanı sıra, bazı durumlarda genetik tarama gibi üst düzey araştırmalar da gerekli olabilir.

 

Bütün bu unsurlar göz önünde bulundurulduğu zaman, tüp bebek fiyatları farklılık göstermekte, ve kişiden kişiye, merkezden merkeze göre değişkenlik göstermektedir. Her hastanın bu yöntem için olacağı ekstra bir tahlil veya ekstra bir operasyon, tüp bebek fiyatlarını değiştirebilmektedir.

CLOSE
CLOSE